0%
Caution: JavaScript execution is disabled in your browser or for this website. You may not be able to answer all questions in this survey. Please, verify your browser parameters.

Struktūrizuota ekspertinė apklausa

Ši apklausa yra ES finansuojamo projekto „Papildančios tikrovės kompleksiniai tyrimai akliems ir silpnaregiams“ (projekto Nr. 01.2.2-LMT-K-718-01-0060) tyrimo dalis. Pagrindinis projekto tikslas – sukurti funkcinį regos prototipą, skirtą akliesiems ir silpnaregiams. Šiuo tyrimu siekiama nustatyti aklųjų ir silpnaregių reikalavimus ir lūkesčius šiam technologiniam sprendimui. Apklausa yra anoniminė. Projekto komanda dėkoja už Jūsų skirtą laiką ir įdėtas pastangas dalyvaujant apklausoje.
There are 39 questions in this survey.
Ši apklausa yra anoniminė.

Apklausos įrašai neturės informacijos, pagal kurią Jus būtų galima identifikuoti, nebent pačioje apklausoje bus specialus klausimas.

Jei Jūs atidarydamas apklausą panaudojote identifikuojančią žymą, galite būti užtikrintas, kad ši žyma nebus saugoma kartu su Jūsų atsakymais. Ji laikoma atskiroje duomenų bazėje ir bus naudojama tik nustatant ar Jūs baigėte (ar nebaigėte) atlikti apklausą. Identifikavimo žymos susiejimas su apklausos atsakymais yra neįmanomas.